Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info

Pravidla súťaže na našej FB stránke https://www.facebook.com/oblecmobil

Organizátorom súťaže je Progress Systems, s.r.o, Severná 16, 07101 Michalovce, IČO: 36594466
Súťaž začína od 14.04.2017 - 21.00 hod  a trvá do 10.05.2017 - 20.00 hod.
Súťaže sa môže zúčastniť každá osoba s trvalým pobytom na Slovensku. Ak sa chcete zapojiť do našej FB súťaže stačí na našej FB stránke www.facebook.com/oblecmobil liknuť príspevok so súťažou a do komentu napísať čo chcete vyhrať.
Ak chcete vyhrať mobilný telefón Lenovo A - liknite náš príspevok so súťažou a do komentu napíšte "MOBIL".
Ak chcete vyhrať luxusné štýlové puzdro podľa vlastného výberu a ochranné sklo - liknite naš príspevok so súťažou a do komentu napíšte !PUZDRO".

Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci a ich rodinní príslušníci.

Výherca a cena:
Výherca súťaže bude vyžrebovaný dňa 10.05.2017 po ukončení súťaže. Výherca sa vylosuje z komentov pod príspevkom so súťažou a jeho meno bude zverejnené na našej FB stránke.
Výhra mobilný telefón Lenovo A v celkovej hodnote 55,90 € alebo luxusné puzdro na mobil podľa vlastného výberu a temperované ochranné sklo v hodnote 40 € bude odoslaná po skontaktovaní výhercu na jeho adresu prostredníctvom kuriéra.

Informácie o ochrane osobných údajov:
Meno a priezvisko výhercu bude zverejnené na našej FB stránke.
Ostatné osobne údaje (ulica, mesto, tel .číslo) nebudú poskytnuté tretej osobe s výnimkou osoby zabezpečujúcej prepravu výhry k výhercovi.

Spoločnosť Facebook voči výhercovi nemá žiadne záväzky, súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.

Facebook