Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info

Smart Case - puzdro pre Samsung Galaxy A5 2017 red

Smart Case - puzdro pre Samsung Galaxy A5 2017 red
  • 27064-smart-case-puzdro-pre-samsung-galaxy-a5-2017-red
  • 27753-smart-case-puzdro-pre-samsung-galaxy-a5-2017-red
  • 27754-smart-case-puzdro-pre-samsung-galaxy-a5-2017-red

Smart Case - puzdro pre Samsung Galaxy A5 2017 red

Originálne puzdro s metalizovaným povrchom. Zvonku je zdobený trblietavým materiálom a v strede je mäkký materiál, ktorý chráni displej od škrabancov

ID: 12130
8,90 s DPH
7,42 bez DPH
NedostupnéNedostupné
Produkt nie je možné objednať z dôvodu nedostupnej varianty
Part/No: PLU21495

Originálne puzdro s metalizovaným povrchom. Zvonku je zdobený trblietavým materiálom a v strede je mäkký materiál, ktorý chráni displej od škrabancov.
Má priehradku na dokumenty a magnetický uzáver.

Puzdro má zaujímavý materiál s metalízovou štruktúrou, ktorá sa leskne za denného svetla. Lemy na okrajoch posilňujú puzdro a robia ho viac originálnym. V strede je mäkká imitácia semišového povrchu, ktorá poskytuje vynikajúcu ochranu chúlostivých obrazoviek a chráni proti škrabancom a menším poškodením.

Puzdro má malú, praktickú priehradku pre dokumenty a funkciu TV stojanu – obzvlášť vhodné pri pozeraní filmov alebo surfovaní na internete. Telefón je umiestnený v silikónovom puzdre, ktoré má výrezy pre funkčné tlačidlá umožňujúce voľné používanie telefónu.

Materiál: Plast a TPU

Typ Smart Case Book
Farba red
Facebook